Üretİm Planınızı Yapmak Ne Kadar Zor?

Siparişlerin teslimat tarihlerine uyacak bir üretim planı yapmak yüzlerce iş emri ile uğraşmayı ve bunları doğru sırada çizelgelemeyi gerektirir. İşletmenin kendi dinamikleri ve araya giren acil işlerin bu planı devamlı bozduğunu düşündüğünüzde bu planı sürekli güncellemek ve gerçekleşme yüzdesini takip etmek hayati bir öneme sahiptir.


INPDS çizelgeleme modülü yüzlerce iş emrini önceliklerine ve seviyelerine göre saniyeler içinde sıralayarak çizelgeler. Eğer geciken üretim operasyonları var ise bunları görebilir ve raporlayabilirsiniz. Siparişe bağlı imalat yapan üretim işletmelerinde sipariş termin tarihinin karşılanabilirliği plan üzerinde belirtilir. Geciken siparişlerin neler olduğu veya öncelikler değiştiğinde yeni durumda hangi siparişlerin gecikeceği üretim çizelgesi üzerinde görülebilir.


...
INPDS Mobil Barkodlu Takip Sistemleri


INPDS çizelgeleme modülü yüzlerce iş emrini önceliklerine ve seviyelerine göre saniyeler içinde sıralayarak çizelgeler. Eğer geciken üretim operasyonları var ise bunları görebilir ve raporlayabilirsiniz. Siparişe bağlı imalat yapan üretim işletmelerinde sipariş termin tarihinin karşılanabilirliği plan üzerinde belirtilir. Geciken siparişlerin neler olduğu veya öncelikler değiştiğinde yeni durumda hangi siparişlerin gecikeceği üretim çizelgesi üzerinde görülebilir.İLETİŞİM

İLETİŞİM

İşletmeniz için en yaratıcı çözümleri sunuyoruz.

There was a problem validating the form please check!
The connection to the server timed out!
Successfully sent !

Bizi Arayın: (0216) 807 04 07