INPDS ÜRETİM PERFORMANS VE TAKİP RAPORLARI

Üretİm Performans Raporu

Seçilen makine/üretim hücresinde istediğiniz tarih aralığı için çalışılan, boşta geçen, arıza nedeni ile çalışılmayan sürelerin raporlarıdır. Raporu oluşturan geçmiş kayıtlar tablodan izlenebilir. Alttaki grafikte ise toplam çalışma süresinde gün bazında ölçülen verimliliğin grafiği bulunmaktadır. Bu grafik toplam mesai zamanının yüzde kaçında çalışma yapıldığını gösterir. Bu grafiğin altında ise seçilen tarih aralığında gerçekleşen üretim kayıtları bulunur.


...
INPDS Mobil Barkodlu Takip Sistemleri


OPERATÖR PERFORMANS RAPORU

Seçilen operatörler için, istediğiniz tarih aralığında planlanan ve gerçekleşen operasyon sürelerinin karşılaştırıldığı operatör performans raporudur. Ayrıca her bir operasyon için ayrı ayrı performans da görülebilir.


...
INPDS Mobil Barkodlu Takip Sistemleri


VARDİYA RAPORU

Seçtiğiniz tarih aralığı için operatör bazında alınan vardiya raporudur. Operatörün çalışması gereken süre, çalışılan süre, verimlilik oranı ve uygunsuz ürün raporlamalarına göre hesaplanan uygunsuzluk oranları görülebilir.


...
INPDS Mobil Barkodlu Takip Sistemleri


VARDİYA RAPORU: Seçtiğiniz tarih aralığı için makine bazında vardiya raporudur. Makinenin çalışması gereken süre, çalışılan süre, verimlilik oranı ve uygunsuz ürün raporlamalarına göre hesaplanan uygunsuzluk oranları görülebilir.


ÜRETİM RAPORU:Seçtiğiniz tarih aralığı için üretim planına alınmış iş emirlerinde ki üretilen ürün, uygunsuz ürün, planlanan üretim süresi, gerçekleşen üretim süresi, verimlilik ve kalan üretim miktarının raporudur.


...
INPDS Mobil Barkodlu Takip Sistemleri


Operasyon Tarihçesi Raporu: Seçilen tarih aralığı için, operatör, üretim hücresi yada iş emri bazında işe başlama, iş bitiş, duruş hareketlerinin zaman kayıtlarının raporudur.


...
INPDS Mobil Barkodlu Takip Sistemleri


Anlık Operatör Durum Raporu: Tüm operatörlerin anlık olarak çalışma durumunu, raporladıkları üretim miktarını, fire oranını, üretim hızını (olması gereken ve şu anda gerçekleşen karşılaştırması), hangi üretim hücresinde çalıştığını, planlanan iş başlangıcını, fiili iş başlangıcını, planlanan iş bitişini ve gerçekleşen iş bitişini gösteren rapordur.


Anlık Üretim Hücresi/Makine Durum Raporu: Tüm üretim hücrelerinin anlık olarak çalışma durumunu, üretim miktarını, fire oranını, üretim hızını (olması gereken ve şu anda gerçekleşen karşılaştırması), planlanan iş başlangıcını, fiili iş başlangıcını, planlanan iş bitişini ve gerçekleşen iş bitişini gösteren rapordur.


Stok Hareketleri Raporu: İstenilen tarih aralığı, operatör, iş emri yada parti, numarası detayında, üretim, tüketim, parti no, işlem tarihi hareket raporudur.


...
INPDS Mobil Barkodlu Takip Sistemleri

Stok Raporu: Malzeme no (hammadde, yarı mamul, mamul), parti no ve lokasyon detayında eldeki stok miktarının görülebildiği rapordur.İLETİŞİM

İLETİŞİM

İşletmeniz için en yaratıcı çözümleri sunuyoruz.

There was a problem validating the form please check!
The connection to the server timed out!
Successfully sent !

Bizi Arayın: (0216) 807 04 07