Üretimden Veri Toplama Sistemi İle Maliyetlerinizi Daha Doğru Hesaplayın

                             
Üretimden Veri Toplama Sistemi İle Maliyetlerinizi Daha Doğru Hesaplayın

Üretim sürelerinin bir üretim takip sistemi ile sahadan toplanması en sağlıklı yöntemdir. Üretim takip sisteminden doğru verinin toplanabilmesi için sistemin iyi kurgulanması şarttır. Kurgu yapılırken sürelerin mümkün olduğunca makinelerden veya üretim hatlarından direkt alınması gerekir. Bu sağlanamıyorsa operatör, işçi yada formenlerin hat/makine başlarına veya üretim sahasında ki merkezi noktalara yerleştirilecek bilgisayar/kiosk ekranlarını kullanarak üretime başlama/bitiş, üretim miktarı gibi kayıtları girmesi sağlanmalıdır.

INPDS Üretim Takip Sistemi bütün veri toplama yöntemlerini destekleyen, kullanımı kolay ve hızlı devreye alınarak kısa sürede gerçek maliyet dağıtım anahtarı verisi olan operasyon sürelerinin ölçülmesini sağlayan bir sistemdir. INPDS Üretim Takip Sisteminde toplanan bu süreler, maliyet hesaplama platformuna (ERP, Muhasebe programları vb.) ister ürün bazında istenirse her bir üretim emri detayında aktarılabilir. Böylece ürün maliyetleri ve karlılıkları üretim sahasından gelen gerçek veriler ile hesaplanır.

Daha akıllı çalışmaya hazır mısınız?
INPDS veri toplama teknolojisi ile üretim sahasından gelen anlık verileri kullanarak işletmenizi daha verimli yönetebilir, kayıplarınızı azaltabilir, yeni bir yatırım gerekmeksizin maliyetlerinizi düşürerek karlılığınızı arttırabilirsiniz.


Demo Talebi