Üretim Takibinde Barkod Uygulamaları

                             
Üretim Takibinde Barkod Uygulamaları
...
INPDS ürünlerinin kolay takibi için tasarlanan refakatçi kartları ürünlerin izlenebilirliğini arttırır.

INPDS üretim takip sistemi üretim sahasındaki her işlemin kare barkod uygulamalı bir operasyon takip kartı ile izlenebilmesini, stok miktarlarının, lot parti takip bilgilerinin istasyonlar arasında aktarılmasını sağlar. Operatörler üretim işlemi raporlamaları sonrasında operasyon refakat kartlarının çıktısını alarak malzeme ile birlikte sonraki istasyona gönderirler. Bu kartlar bir sonraki işlemin operatörü tarafından okutulduğunda, iş seçimi ve stok hareketlerinin başlatılmasını sağlar. Önceki operasyon bilgileride yapılan operasyona bağlanır ve tam izlenebilirlik elde edilir. Barkodlu takip sistemi veri girişlerini hatasız yaparak, sahadaki personelin rahat kullanmasını sağlar ve yazılı bilgi girişlerini ortadan kaldırır.

Üretim sahasında ki malzeme hareketleri için taşıyıcılar (araba, kasa, raf vb.) kullanılıyor ise sabit taşıyıcı barkodları ile malzemelerin ve operasyonların bilgileri saklanabilir. Yine sonraki adımlarda bu bilgiler ile işleme devam edilir.

Barkodlu izleme sistemi üretim takibinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu sistemin sağlıklı bir şekilde üretim sahasına kurulması, barkod takip sistemi ile tüm malzeme hareketlerinin ve operasyon bilgilerinin izlenmesi konusunda daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha akıllı çalışmaya hazır mısınız?
INPDS veri toplama teknolojisi ile üretim sahasından gelen anlık verileri kullanarak işletmenizi daha verimli yönetebilir, kayıplarınızı azaltabilir, yeni bir yatırım gerekmeksizin maliyetlerinizi düşürerek karlılığınızı arttırabilirsiniz.


Demo Talebi