İyi Bir Üretimden Veri Toplama Sistemi Nasıl Olmalı?

                             
İyi Bir Üretimden Veri Toplama Sistemi Nasıl Olmalı?

INPDS Üretim Takip Sistemi, planlama tarafından verilen üretim emirleri ve operatörün bilgileri girilmeden makinenin çalışmasını engelleyecek şekilde kurulabilmektedir. Bu teknik kısıtlama eksik yada geç veri girişini engeller, raporlamaların doğru ve zamanında yapılmasını sağlar.

Bu sistem ;INPDS üretim takip yazılımı ile INPDS Otomasyon sisteminin entegre çalışması ile uygulanır. Operatör sicil kartını okutarak kendini tanıtmadan ve planlama tarafından makineye atanmış işi seçmeden yada iş emri formunda ki barkodu okutmadan makine yada üretim hattına start veremez. Bu şekilde kurulan sistemlerde operatörün eksik yada yanlış veri girişinin önüne geçilir. Üretim miktarları ve üretim hızı makineden direkt alındığı için bütün veriler eksiksiz ve doğru olarak direkt sahadan toplanır, kaydedilir ve raporlanır.

Daha akıllı çalışmaya hazır mısınız?
INPDS veri toplama teknolojisi ile üretim sahasından gelen anlık verileri kullanarak işletmenizi daha verimli yönetebilir, kayıplarınızı azaltabilir, yeni bir yatırım gerekmeksizin maliyetlerinizi düşürerek karlılığınızı arttırabilirsiniz.


Demo Talebi