INPDS Üretim Performans ve Takip Raporları

                             
INPDS Üretim Performans ve Takip Raporları

Üretim Performans Raporu : Seçilen makine/üretim hücresinde istediğiniz tarih aralığı için çalışılan, boşta geçen, arıza nedeni ile çalışılmayan sürelerin raporlarıdır. Raporu oluşturan geçmiş kayıtlar tablodan izlenebilir. Alttaki grafikte ise toplam çalışma süresinde gün bazında ölçülen verimliliğin grafiği bulunmaktadır. Bu grafik toplam mesai zamanının yüzde kaçında çalışma yapıldığını gösterir. Bu grafiğin altında ise seçilen tarih aralığında gerçekleşen üretim kayıtları bulunur.

...
INPDS Mobil Barkodlu Takip Sistemleri

Operatör Performans Raporu : Seçilen operatörler için, istediğiniz tarih aralığında planlanan ve gerçekleşen operasyon sürelerinin karşılaştırıldığı operatör performans raporudur. ;Ayrıca her bir operasyon için ayrı ayrı performansta görülebilir.

...
INPDS Mobil Barkodlu Takip Sistemleri

Vardiya Raporu : Seçtiğiniz tarih aralığı için operatör bazında alınan vardiya raporudur. Operatörün çalışması gereken süre, çalışılan süre, verimlilik oranı ve uygunsuz ürün raporlamalarına göre hesaplanan uygunsuzluk oranları görülebilir.

...
INPDS Mobil Barkodlu Takip Sistemleri

Vardiya Raporu : Seçtiğiniz tarih aralığı için makine bazında vardiya raporudur. Makinenin çalışması gereken süre, çalışılan süre, verimlilik oranı ve uygunsuz ürün raporlamalarına göre hesaplanan uygunsuzluk oranları görülebilir.

Üretim Raporu : Seçtiğiniz tarih aralığı için üretim planına alınmış iş emirlerinde ki üretilen ürün, uygunsuz ürün, planlanan üretim süresi, gerçekleşen üretim süresi, verimlilik ve kalan üretim miktarının raporudur.

...
INPDS Mobil Barkodlu Takip Sistemleri

Operasyon Tarihçesi Raporu : Seçilen tarih aralığı için, operatör, üretim hücresi yada iş emri bazında işe başlama, iş bitiş, duruş hareketlerinin zaman kayıtlarının raporudur.

...
INPDS Mobil Barkodlu Takip Sistemleri

Anlık Operatör Durum Raporu : Tüm operatörlerin anlık olarak çalışma durumunu, raporladıkları üretim miktarını, fire oranını, üretim hızını (olması gereken ve şu anda gerçekleşen karşılaştırması), hangi üretim hücresinde çalıştığını, planlanan iş başlangıcını, fiili iş başlangıcını, planlanan iş bitişini ve gerçekleşen iş bitişini gösteren rapordur.

Anlık Üretim Hücresi / Makine Durum Raporu : Tüm üretim hücrelerinin anlık olarak çalışma durumunu, üretim miktarını, fire oranını, üretim hızını (olması gereken ve şu anda gerçekleşen karşılaştırması), planlanan iş başlangıcını, fiili iş başlangıcını, planlanan iş bitişini ve gerçekleşen iş bitişini gösteren rapordur.

Stok Hareketleri Raporu : İstenilen tarih aralığı, operatör, iş emri yada parti, numarası detayında, üretim, tüketim, parti no, işlem tarihi hareket raporudur.

...
INPDS Mobil Barkodlu Takip Sistemleri

Stok Raporu : Malzeme no (hammadde, yarı mamul, mamul), parti no ve lokasyon detayında eldeki stok miktarının görülebildiği raporudur.

Daha akıllı çalışmaya hazır mısınız?
INPDS veri toplama teknolojisi ile üretim sahasından gelen anlık verileri kullanarak işletmenizi daha verimli yönetebilir, kayıplarınızı azaltabilir, yeni bir yatırım gerekmeksizin maliyetlerinizi düşürerek karlılığınızı arttırabilirsiniz.


Demo Talebi