Müşteriler

INPDS Endüstri 4.0 ve Üretim Takip Sistemi Uygulamalarını kullanan müşterilerimizden bazıları

Koska

Gıda Sanayi

Ülkemizin köklü ve öncü firmalarlarında Koska – Merter Helvacılık A.Ş., INPDS Endüstri 4.0 Uygulamaları ile üretim verimliliğini ve ürün izlenebilirliğini daha etkin olarak yönetmektedir.

Nurol Teknoloji

Savunma Sanayi

Nurol Grubu bünyesinde yer alan Nurol Teknoloji A.Ş., savunma sanayinin üretim yönetiminde zorunlu kıldığı yüksek izlenebilirlik standartlarını sağlamak için INPDS Üretim Yönetim Sistemini kullanmaktadır. Üretim operasyon yönetimi ve barkod destekli stok uygulamaları ile uçtan uca izlenebilirlik uygulanmaktadır.

Samet A.Ş

Mobilya Sanayi
Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası SAMET A.Ş., çağın ihtiyaçlarına uygun teknolojik donanımla hayata geçirdiği 2400'ü aşkın ürün çeşidi ve 46 yıllık deneyimi ile mobilya aksesuar sektöründe öncülüğünü korumaktadır. Çerkezköy üretim tesislerinde, INPDS Endüstri 4.0 Sistemi ile makinelerden veri toplama ve OEE raporlama sistemi uygulanmaktadır.

Mercanlar

Mutfak Eşyaları
“Renga” markalı ürünleriyle mutfak eşyaları sektöründe kendi ürün grubunun mucidi olan Mercanlar, bu alandaki liderliğini 70 ülkeye yayılan dağıtım ağıyla ve tüm dünyada büyük beğeni ile kullanılan ürünleriyle sürdürmektedir. Günlük 240.000 adetlik üretim kapasitesine sahip üretim sahasını INPDS Endüstri 4.0 Uygulaması ve Üretim Takip Sistemi ile kontrol ederken ERP Entegrasyonu ile veri girişlerinin otomatik olması sağlanmıştır.

Güneş Dinamik

Savunma Sanayi

15 yılı aşkın süredir , otomotiv ana ve yan sanayii için başta kaynak fikstürleri olmak üzere, montaj ekipmanı ve sistemlerini üreten,sektöründe lider ve yenilikçi firma olan Güneş Dinamik, proje tabanlı üretim süreçlerini INPDS Üretim Takip Sistemi üzerinde yürütmektedir.

Şener Otomotiv

Otomativ Sanayi

Kapasitesini gelişen teknolosiyle bütünleştirerek, bünyesi içindeki uzman kadrosu ve tecrübesi ile müşteri kitlesine kaliteli hizmeti sunan Şener Otomotiv INPDS Üretim Takip Sistemini kulanarak, üretim sahasını otomotiv sektörünün yüksek kalite standartlarına uygun olarak kontrol etmektedir.

Ako Jant

Otomotiv Sanayi

23.500 m² kapalı, toplam 120.000 m² alan üzerinde kurulu fabrika sahasında sıvama tekniği ile Hafif Ticari araçlar, Otobüs Kamyon grubundaki araçlar ve Zirai araçlar için jant üretimi yapılmaktadır. AKO Jant dünya pazarında ticari, zirai, endüstriyel araç üreticileri ve liman ekipmanları üreticilerinin tercihleri arasındadır. INPDS Endüstri 4.0 ve Üretim Takip Sistemi ile üretim sahasındaki tüm süreçler ve akışlar kontrol edilmektedir.

Ako Akü

Otomotiv Sanayi

“AKO Akü” ve “Turbo Akü” markaları ile Türkiye'nin yanı sıra Avrupa ve Kore deki otomotiv sektörüne doğrudan ürün tedarik etmektedir. INPDS Endüstri 4.0 ve Üretim Takip Sistemi ile süreçler hammaddeden ürüne kadar oln tüm aşamalarda kontrol edilerek, yüksek izlenebilirlik ve kalite kontrol sağlanmaktadır.

Nurol Makina

Savunma Sanayi

Ülkemizin öncü kuruluşlarından olan Nurol Makina, günümüzde, savunma sanayindeki 25 yılı aşkın tecrübesi ve yüksek kabiliyetleri 4x4 segmentinde Zırhlı Muharebe Aracı, Zırhlı Personel Taşıyıcı ve Özel Amaçlı Platformların özgün sistem tasarımlarını yapmakta ve üretimini gerçekleştirmektedir. INPDS Üretim Takip Sistemi ile tüm üretim süreçlerinin entegrasyonu yapılmış, operatör veri girişleri sisteme dahil edilmiştir.

Daha akıllı çalışmaya hazır mısınız?
INPDS veri toplama teknolojisi ile üretim sahasından gelen anlık verileri kullanarak işletmenizi daha verimli yönetebilir, kayıplarınızı azaltabilir, yeni bir yatırım gerekmeksizin maliyetlerinizi düşürerek karlılığınızı arttırabilirsiniz.


Demo Talebi