Hakkımızda

                             

Endüstri 4.0 uygulamaları ve Üretim Takip Sistemi (MES) çözümleri üreten INPDS, müşterilerine makinelerden veri toplama uygulamaları ile başlayıp, barkod destekli stok ve üretim yönetimi, kalite kontrol, bakım yönetimi, proje tabanlı üretim yönetim sistemi gibi çok geniş bir uygulama alanında etkin ve kapsamlı çözümler sunmaktadır. INPDS sahip olduğu SOA teknolojisinin avantajları ile projelere özel esnek çözümleri kısa sürelerde üreterek pek çok farklı sektörde çok sayıda başarılı proje gerçekleştirmiştir. Otomotiv, savunma sanayi, gıda, üretim, konfeksiyon, mobilya vb. sektörler için farklı uygulamalar ile fonksiyonel ve kullanıcı dostu çözümleri müşterilerine sunmaktadır. Başarısının en önemli anahtarlarından biri üretim sahasında ki teknik kurulumlardan süreç analizlerine kadar kesintisiz ve kaliteli hizmet veren deneyimli ve profesyonel mühendis kadrosudur.

INPDS, işletmelerin verimliliğinin arttırılması için teknolojiyi en etkin şekilde kullanarak üretim süreçlerinin kontrol edilmesi misyonu ile çıktığı bu yolda hızlı ve başarılı projeler ile yoluna devam etmektedir.

Daha akıllı çalışmaya hazır mısınız?
INPDS veri toplama teknolojisi ile üretim sahasından gelen anlık verileri kullanarak işletmenizi daha verimli yönetebilir, kayıplarınızı azaltabilir, yeni bir yatırım gerekmeksizin maliyetlerinizi düşürerek karlılığınızı arttırabilirsiniz.


Demo Talebi